Close

Kup strój kąpielowy na wyprzedaży

Strój do kąpieli to niezbędny element garderoby nie tylko latem, ale również przez cały rok, jeśli lubimy chodzić na basen, a przypominamy, że pływanie jest bardzo zdrowe. Warto zakupić nawet nie jeden kostium, a kilka.

Wyprzedaże i statystyki

Statystyki pokazują, że ogłoszenie przez sklepy wyprzedaży naprawdę wpływa mocno na nasza świadomość. Przeciętna osoba nie wychodzi z wyprzedaży bez niczego, kupuje minimum dwie rzeczy, a rekordziści nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt, może nie za jednym razem, ale przez cały czas trwania wyprzedaży. Nic więc dziwnego, że po fali wyprzedaży w sklepach przychodzi czas na falę wyprzedaży w grupach sprzedażowych portali społecznościowych lub na portalach aukcyjnych, czy ogłoszeniowych. Tam najczęściej kobiety, które kupiły coś bez odpowiedniego przemyślenia starają się pozbyć niepotrzebnej rzeczy, która w domu okazała się za ciasna lub za duża, albo po prostu nie w ich guście. Chcąc odzyskać przynajmniej część straconych pieniędzy wystawiają ubrania, buty i dodatki. Często w takim miejscu można trafić na okazję lepszą, niż na wyprzedaży. Żeby nie skończyć w ten sam sposób swoich zakupów udajmy się na przeceny z listą zakupów i założonym określonym, wcześniej przemyślanym budżetem. Wtedy wiemy, czego nam potrzeba, wiemy co warto zakupić. Patrzmy też na jakość przecenionych rzeczy, ponieważ nie łudźmy się, na wyprzedaże najczęściej trafiają rzeczy marnej jakości, które się nie sprzedały, bo są albo w nietypowych rozmiarach albo nie spodobały się kupującym. Wybieranie na wyprzedaży musimy, więc przeprowadzać jeszcze uważniej, niż zazwyczaj. Na pewno warto zakupić rzeczy potrzebne zawsze, czyli dżinsy, strój kąpielowy, płaszcz, małą czarną sukienkę.

Co masz w swojej szafie?

Odpowiedz sobie teraz na pytanie, czy jesteś statystyczną Polką pod względem posiadanych rzeczy? Badania mówią, że jeśli tak to powinnaś posiadać w swojej szafie aż szesnaście par butów. Zawyżasz, czy zaniżasz tę średnią? Dodatkowo musisz mieć dziewięć par spodni, osiem torebek, siedem sukienek oraz tyle samo spódnic. Dużo czy mało? Do tego jeszcze dołóż strój kąpielowy w minimum dwóch sztukach. Spokojnie, Polki nie są rekordzistkami, za naszymi granicami są kraje, w których te statystyki nie zrobiłyby wrażenia. Nie przejmuj się więc każdą rzeczą, którą kupujesz, to naturalne, że lubimy mieć wiele rzeczy. Pamiętaj tylko, żeby posiadać rzeczy, z których rzeczywiście korzystasz, jeśli posiadasz inne to postaraj się je sprzedać lub wymienić. Może ktoś jeszcze z nich skorzysta a Ty odzyskasz pieniądze. Bardzo dobrym pomysłem są ostatnio popularne spotkania, w których możesz wybrać tyle rzeczy, ile sama przyniosłaś. To nie tylko okazja do znalezienia ubrań, ale również poznania nowych osób, które lubią modę. Wiele dziewczyn utrzymuje później stały kontakt i wzajemnie odnajdują dla siebie rzeczy w sklepach, między innymi właśnie na wyprzedażach. Internet daje nam wiele możliwości pozbycia się ubrań i innych przedmiotów bez konieczności wyrzucania ich na śmietnik i tym samym marnowania pieniędzy.

© 2024 Trafne Myśli | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.