Close

Niebanalny gadżet reklamowy

Reklama, aby być skuteczna, musi zapadać w pamięci. Gadżety reklamowe to chętnie wykorzystywana forma reklamy, która z łatwością jest zapamiętywana. Wybierając gadżety reklamowe, warto postawić na takie rozwiązania, które są nie tylko ciekawe, ale też funkcjonalne.

Klasyka gadżetów reklamowych – kubek, długopis, koszulka

Niektóre gadżety reklamowe są tak oczywiste, że niekonieczne spełniają swoją funkcję. Przykładem są kubki reklamowe, długopisy oraz koszulki z logo firmy, które często bywają bardzo odtwórcze i nie zachęcają potencjalnych klientów do bliższego poznania profilu naszej działalności.

Na szczęście wystarczy poświęcić chwilę na to, aby te gadżety odnowić i zaprezentować w nowej formie. Koszulka z logo firmy będzie ciekawsza, jeżeli umieści się na jej śmieszny cytat albo rysunek. Kubki mogą być wykonane w różnych kształtach, a możliwości wykonania na nich różnych druków są wręcz nieograniczone. Długopis reklamowy wystarczy zastąpić lepszym jakościowo piórem wiecznym.

Niebanalne gadżety reklamowe

Zamiast klasycznych gadżetów reklamowych można postawić na rozwiązania niebanalne i jeszcze rzadko stosowane. Przykładem jest pendrive z nadrukiem. Przenośna pamięć USB to doskonały sposób na przekazywanie i gromadzenie danych, a ich popularność wyparła płyty CD, które są mniej funkcjonalne.

Pendrive z nadrukiem może mieć klasyczną formę, ale tak naprawdę to możliwości dotyczące kształtów są nieograniczone. Flash disk, który jest jednocześnie bransoletką, zakładką czy breloczkiem to ciekawy gadżet. Co więcej, pendrive z nadrukiem może mieć formę karty, która przy okazji może być wizytówką firmy.

Ilość czy jakość?

Wiele firm ma dylemat – kupując gadżety reklamowe, lepiej postawić na ich ilość czy jakość? Tak naprawdę, ważne są obydwa aspekty. Przede wszystkim gadżety powinny trafić do jak najszerszego grona odbiorców, tak aby ich przekazywanie dało zamierzony skutek.

Z drugiej strony gadżety nie powinny być niskiej jakości. Jeżeli wręczymy komuś pendrive z nadrukiem, na którym znajdzie się logo naszej firmy, to w pewien sposób bierzemy na siebie odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie gadżetu. Jeżeli pamięć USB rozpadnie się po pierwszym użyciu, to z pewnością nie pozostawi to dobrego wrażenia.

© 2024 Trafne Myśli | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.